Loading...

Klapińska architektura wnętrz

Wnętrza uszyte na miarę

Klapińska architektura wnętrz

Wnętrza uszyte na miarę

Klapińska architektura wnętrz

Wnętrza uszyte na miarę

Klapińska architektura wnętrz

Wnętrza uszyte na miarę

O nas

Branding, % 90
Design, % 80
Development, % 85

Przejrzyj ofertę

Klapińska ARCHITEKTURA WNĘTRZ to pracownia projektowa prowadzona przez Agnieszkę Klapińska od 2006 roku. Projektowanie wnętrz to Nasza praca, przyjemność ale przede wszytkim pasja. Dbamy o to żeby każdy klient dostał więcej niż oczekuje. Wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania Państwa, poznając styl życia, osobowość, co pozwala Nam tworzyć wnętrza "USZYTE NA MIARĘ". Tworzymy wnętrza prywatne i komercyjne. Wykonujemy projekty rezydencji, mieszkań, kuchni, łazienek, lokali gastronomicznych, stoisk wolnostojących, gabinetów stomatologicznych i ortodontycznych oraz sklepów. Projektujemy dla klientów z całej Polski i nawet Europy. Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy.

Mgr inż. Arch Agnieszka Klapińska

Usługi

Projektowanie - to proces oparty o pasja która pozwala nam osadzić w projekcie cząstkę charakteru każdego z naszych klientów, to ważne aby miejsce współgrało z osobą dla której zostało stworzone dając jej możliwości pokazanie się w nowy awangardowy sposób.
Nadzór - oddanie Państwu projektu to nie koniec naszej pracy, aby zachować najwyższe standardy upewniamy się, że to co zostało przez nas stworzone jest prowadzone w sposób prawidłowo i spełni oczekiwania pod kątem wizualnym jak i ergonomicznym.
Doradztwo - na każdym etapie, zapewniamy konsultację która w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem gwarantuje pełne zadowolenie z przebiegu prac oraz satysfakcję z osiągniętych rezultatów.
Meble - tworzymy unikatowe meble, pozwalające nadać indywidualny charakter projektowanym pomieszczeniom, tak by nadać pełnie harmonii pomieszczenia a spędzanie w nich czasu było przejmnością.
Lampy - projektujemy autorskie lampy dzięki którym nadajemy wnętrzu oryginalne światło, odpowiednio tonując lub podkreślając indywidualne cechy danego miejsca przy jednoczesnym zachowaniu jego pierwotnej formy.

Studium projektowe

Studium projektowe - dowiedz się jak w łatwy sposób, razem możemy stworzyć Twoje wymarzone wnętrze.

1. Rozmowa

2. Projekt

3. Realizacja


Dlaczego my?

Kreatywni

Punktualni

Pomysłowi

Minimalistyczni

Elastyczni

Otwarci

Znajdź nas

Telefon
+48 509 527 816
Adres
ul. Braniborska 2/10
lok. 308
53-680 Wrocław
Przejdź do kontaktu